Satoshi Yagisawa

it

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Satoshi Yagisawa

Jakość:

Artykuł „Satoshi Yagisawa“ w włoskiej Wikipedii posiada 24 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 5 referencji oraz 5 sekcji. Artykuł zawiera również szablony informujące o wadach jakościowych, dlatego jego ocena została obniżona o 1,26 pkt. Ten artykuł ma najlepszą jakość w angielskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (włoskiej).

Od czasu utworzenia artykułu "Satoshi Yagisawa" jego treść była napisana przez 5 zarejestrowanych użytkowników włoskiej Wikipedii oraz edytowana przez 40 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 1 razy w włoskiej Wikipedii oraz cytowany 16 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Włoski): Nr 2647 w marcu 2026 roku
  • Globalny: Nr 106272 w maju 2026 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Włoski): Nr 146296 w maju 2026 roku
  • Globalny: Nr 170914 w marcu 2024 roku

Dla danego artykułu znaleziono 6 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Angielski (en)
Satoshi Yagisawa (writer)
38.1913
2Kataloński (ca)
Satoshi Yagisawa
27.609
3Włoski (it)
Satoshi Yagisawa
24.0271
4Japoński (ja)
八木沢里志
19.8434
5Niemiecki (de)
Satoshi Yagisawa (Schriftsteller)
18.9505
6Arabski (ar)
ساتوشي ياغيساوا
13.1216
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Satoshi Yagisawa" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Japoński (ja)
八木沢里志
41 175
2Angielski (en)
Satoshi Yagisawa (writer)
13 316
3Niemiecki (de)
Satoshi Yagisawa (Schriftsteller)
10 900
4Kataloński (ca)
Satoshi Yagisawa
3 961
5Włoski (it)
Satoshi Yagisawa
1 082
6Arabski (ar)
ساتوشي ياغيساوا
44
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Satoshi Yagisawa" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Satoshi Yagisawa (writer)
2 063
2Japoński (ja)
八木沢里志
694
3Włoski (it)
Satoshi Yagisawa
329
4Niemiecki (de)
Satoshi Yagisawa (Schriftsteller)
209
5Kataloński (ca)
Satoshi Yagisawa
32
6Arabski (ar)
ساتوشي ياغيساوا
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Satoshi Yagisawa" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Satoshi Yagisawa (writer)
12
2Niemiecki (de)
Satoshi Yagisawa (Schriftsteller)
11
3Japoński (ja)
八木沢里志
7
4Włoski (it)
Satoshi Yagisawa
5
5Kataloński (ca)
Satoshi Yagisawa
3
6Arabski (ar)
ساتوشي ياغيساوا
2
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Satoshi Yagisawa" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Satoshi Yagisawa (writer)
2
2Arabski (ar)
ساتوشي ياغيساوا
1
3Kataloński (ca)
Satoshi Yagisawa
1
4Niemiecki (de)
Satoshi Yagisawa (Schriftsteller)
1
5Japoński (ja)
八木沢里志
1
6Włoski (it)
Satoshi Yagisawa
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Satoshi Yagisawa" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Niemiecki (de)
Satoshi Yagisawa (Schriftsteller)
6
2Japoński (ja)
八木沢里志
5
3Angielski (en)
Satoshi Yagisawa (writer)
3
4Kataloński (ca)
Satoshi Yagisawa
1
5Włoski (it)
Satoshi Yagisawa
1
6Arabski (ar)
ساتوشي ياغيساوا
0
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Włoski:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Włoski:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Włoski:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Włoski:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Włoski:
Globalnie:
Cytowania:
Włoski:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
arArabski
ساتوشي ياغيساوا
caKataloński
Satoshi Yagisawa
deNiemiecki
Satoshi Yagisawa (Schriftsteller)
enAngielski
Satoshi Yagisawa (writer)
itWłoski
Satoshi Yagisawa
jaJapoński
八木沢里志

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Włoski:
Nr 146296
05.2026
Globalny:
Nr 170914
03.2024

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Włoski:
Nr 2647
03.2026
Globalny:
Nr 106272
05.2026

Historia rankingu ZA lokalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W włoskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Fraternità sacerdotale San Pio X, Jeff Ekhator, Alessandro Bastoni, Marcel Lefebvre, Campionato mondiale di calcio 2026, Marcatori del campionato mondiale di calcio, Campionato mondiale di calcio, Kylian Mbappé, Michael Olise, Sadio Mané.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji